Similar lots by type
-
#181
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#173
Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 750 -
#147
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#191
“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#87
Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 60 -
#141
Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60 / 100 -
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90 -
#127
Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Un Bouddha itinérant ou Hotai en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#360
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65
Other lots in this auction
-
#68
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#286
Een serie van 6 Victoriaanse stoelen van gebeeldhouwd notenhout, bekleding van roze zijde.
Une série de 6 chaises victoriennes en noyer sculpté avec revêtement en soie rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600 / 800 -
#158
“De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.
La boulangère . Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#330
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants sertis sur argent avec un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 450 / 550 -
#117
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
Figurine folklorique avec chapeau . Image de plâtre glacé foncé.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 180 -
#297
Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Une paire de serre-livres avec globe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160 / 200