Other lots in this auction
-
#376Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 karaats wit gouden armband met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 29,05 gEstimate: € 1000 / 1300 -
#256Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397LegrasGlaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vase en pâte de verre à décor de paysage froid. Marqué.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#114J.D. Molenaer“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans le port . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.
Une procession de cinq hommes avec des chapeaux. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#317Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#274Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.
Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 180 / 240




