#58
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
#73
Een ei van cloisonné op koper, versierd met een bloemenmotief in reliëf.
#87
#273
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
#287
Een messingen haardstel in empirestijl.
Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 35
#98
Plat en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle (Ø 26,5 cm). Nous ajoutons une assiette à l’éventail plus récente avec la marque de De Clauw.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#306J. B. Everaert à Bruxelles
#325
“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
#39
Ovale art nouveau spiegeltje van koper.
#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
#90
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un brillant central de +- 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#146
#346
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
#66
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#10
Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100 / 150