#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#6
#746
Een donkergelakte getorste houten zuil.
#233
Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.
Een metalen schommelbank.
#413
#486
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
#422
Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
#521
Een bronzen wierookbrander.
#614Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500