Other lots in this auction
-
#284
“Boer met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan fumant une pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500 / 700 -
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#514
“Geometrische compositie”. Inktloze druk op papier Artiestenproef. Draagt handtekening.
“Composition géométrique”. Estampe sans encre sur papier. Epreuve d’artiste. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 30Estimate: € 180 / 240 -
#671Geneviève Vastrade
“La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.
“La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.No longer availableDim. h: 90 cm (zonder sokkel)Estimate: € 400 / 500 -
#687
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383
Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
Lot de six objets en cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#111
“Moeder Gods met kind”. Een handgeschilderd Russisch icoon. Beschadiging. Omstreeks 1800.
“Mère de Dieux à l’Enfant”. Icône russe, vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#388
Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Gaspar Huybrechts
“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Marinella Pirelli
“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200