Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
Dim. 175 x 126 cm
SKU: 2504170473.
Category: Tapijt.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #517

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #707
    Kelardasht

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 216 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 127 x 95 & 155 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 415 x 332 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #756

    Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.

    Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 & 180 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #46

    Een lot van drie oosters wollen tapijten.

    Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #746

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen

    Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 180 x 130 & 160 x 98 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #736

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #496

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 230 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #776

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 180 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #766

    Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.
    No longer available
    Dim. 220 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #501

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 490 x 103 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #753

    Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.

    Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.
    No longer available
    Dim. 157 x 108 & 216 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #506

    Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.

    Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.
    No longer available
    Dim. 153 x 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #376

    Een lot van 3 oosters wollen tapijten.

    Un lot de trois tapis d’Orient.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.
    No longer available
    Dim. 196 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #315

    Een Kaukasisch wollen tapijt.

    Un tapis Caucase en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #773

    Een gesculpteerd houten bijzettafeltje in Napoleon III-stijl.

    Une petite table d’appoint en bois sculpté de style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 74 x 81 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #358

    Een verzameling comics: Wolverine e.a. 14 stuks.

    Une collection de bandes dessinées : Wolverine,e.a. 14 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #135

    “Jonge vrouw”. Een art nouveau beeldje van verzilverd brons. Gemonogrammeerd ‘B.M.’. op sokkeltje van plexiglas.

    Tête de jeune femme. Statuette art nouveau en bronze argenté. Monogrammée B.M. Sur socle en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Een zilveren gesp, een broche in de vorm van een vlinder en een miniatuur flesje.

    Boucle de ceinture en argent et broche en forme de papillon. Ainsi qu’un flacon miniature.
    No longer available
    Dim. 67,95 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #378

    Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein in Louis-Philippestijl, versierd met figuren.

    Service à thé et à café en porcelaine polychrome et doré de style Louis-Philippe. Décoré de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #743
    Nao by Lladro

    “Meisje met hondje”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Jeune fille avec petit chien”. Une statue en porcelaine polychrome. Signée en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.

    Lot de métal argenté. Principalement Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #241

    Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.

    Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134
    J. Verhaegen

    “Wandelaars in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratie.

    “Personnages dans un paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée. Avec restauration.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More