#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220
#621Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een schildpad op een waterlelieblad. Met een inro, versierd met dieren in reliëf, met vier compartimenten en ojime. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant une tortue sur une feuille de lotus. Avec un inro, décoration d'animaux en relief et quatre compartiments et ojime. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#782Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#701Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#226Lodewijk XVI commode van gefineerd notenhout op leunhoogte. Vier grote laden, tapse poten. Vroeg XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en placage de noyer à hauteur d’appui. Quatre grands tiroirs, pieds fuselés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 121 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#153Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.
Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
#33Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
#617Vier theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein versierd met vissen. Een schilfer aan een kop en één aan een schoteltje. Met houten staandertjes.
Quatre pochons à thé et soucoupes en porcelaine chinoise blanche et bleue avec une décoration de poissons. Un éclat présent sur une tasse et soucoupe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 900 / 1000