Similar lots by type
-
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#785
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#615Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180 / 240 -
#595Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240 -
#795
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25 / 35 -
#605
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755
Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
Une carpette antique en laine faite main.No longer availableDim. 205 x 117 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#783
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#610Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#810Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180 / 240 -
#201
“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#565Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 358 x 261 cmEstimate: € 200 / 240 -
#415
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#845
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#289
“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#642Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#765
Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#797
Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#678
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#714
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“La Tourmenteuse”. Ets. Gesigneerd en genummerd 3/100 buiten de plaat.
”La Tourmenteuse”. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/100 hors planche.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 30 / 60 -
#623
Een paar schotels van Chinees porselein met een decor van pioenen op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine de Chine, décor de pivoines sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Glenn Kallasingh
“Gitana” Zeefdruk. Genummerd 3/40 en gesigneerd.
”Gitane”. Une sérigraphie. Numérotée 3/40 et signée.No longer availableDim. 55,5 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12
Een vergulde houten ronde spiegel met houten zonnestralen.
Un miroir de forme rond avec des rayons de soleil en bois.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 25 / 40