Other lots in this auction
-
#233Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#141
“Dame op paard”. Een terracotta beeld in de geest van de Tang-periode. Poten gerestaureerd.
Dame à cheval . Une statue en terre cuite dans l'esprit de la période T’ang. Jambes restaurées.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#133T. Sebelin
“Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.
Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121
“Jesus dies upon the cross”. Een onderdeel van de kruisweg met olieverf en goudverf in gebeeldhouwde kader.
Jésus meurt sur la croix . Une partie du chemin de croix avec de la peinture à l'huile et de la peinture dorée dans un cadre sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 134 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188
Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyDim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32
Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 36 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#242
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50