Other lots in this auction
-
#121
Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants sertis sur argent avec un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#2
“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
Scène avec Krishna . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 23 x 31,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 800 / 900 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#211
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550 / 600 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een in markies geslepen safier van +- 0,30 ct. En drie parels voor verlenging.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et un saphir taille marquis de + - 0,30 ct. Et trois perles pour extension.No longer availableDim. 33,45 gEstimate: € 800 / 1200 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376
Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 350