Similar lots by type
-
#411
Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100/120 -
#208
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#537
Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120/200 -
#3
Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.
Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#251Royal Boch
Een paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.
Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#718
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80/120 -
#271
Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#510
Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27 cm Ø 39 cmEstimate: € 150/170 -
#353
Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø 20,21,22 cmEstimate: € 40/50 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.
Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#509
Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27cm Ø 39 cmEstimate: € 150/170 -
#393
“Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms Brabant”. Uitgegeven bij Christiaan van Lom te ‘s Graavenhaege in 1727. Verrijkt met meerdere grote kopergravures. Later opnieuw in leder ingebonden.
”Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms brabant”. Ed. Christiaan van Lom, ‘s Graavenhaege, 1727. Enrichi avec plusieurs grandes gravures en cuivre. Reliure en cuir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#714
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#392
Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.
Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#431Villeroy & Boch
Een vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32/38 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#387
Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#833
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/180 -
#13Quimper
“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22/24 -
#563
Een Afrikaanse aardewerken kruik.
Une cruche en terre cuite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#466
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#472
Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.
Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.No longer availableDim. 100x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#74Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#449
“The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.
”The Beatles solo”. Quatre volumes, couvertures en tissu. Ed. Librero, 2013.No longer availableEstimate: € 42/48 -
#333
Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#141Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#538
Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#41
Een XIXe eeuwse ceremoniesabel. Slechte staat.
Un sabre de cérémonie, XIXIème siècle. En mauvais état.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 60/100 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#129
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#581
Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.
Un vase decoratief en porcelaine de Chine bleue et blanc, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h.40 cmEstimate: € 420/480