Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2609170012.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #14
    Longwy

    Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.

    Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #201

    “Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #627
    Pol Cockx
    Period: °1935

    “Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.

    “La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #806

    Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.

    Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    “Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #703

    Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.

    Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

    Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.

    Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #598
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    “Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.

    “Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #638
    Guglielmo Pugi

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659
    Slack & Brownlow, Manchester

    Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.

    Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #768
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #588
    Emile Louis Picault

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #9

    “Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.

    “Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #349
    Becquet

    Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.

    Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #637

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #28

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit enkele doopbekertjes en trofeeën. Duits werk.

    Lot de métal argenté comprenant quelques gobelets de baptême et des trophées. Travail allemand.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #444

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout met vijf balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit.

    Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.

    “Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #726
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 280 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #94
    Marcus Designs England

    “Agincourt”. Twee handgeschilderde gipsen plaquettes met historische voorstellingen.

    “Agincourt”. Deux plaquettes en plâtre peintes à la main avec des représentations historiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #599

    “Abstract”. Collage.

    “Composition abstraite”. Collage.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #400

    “The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.

    “The Quorn Hunt”. Six scènes de chasse humoristiques anglaises. Taches d’humidité.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #803

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    “Design vaas, geel in de massa met gouden accenten.” Gemerkt en genummerd 92.

    Vase design coloré jaune dans la masse aux accents dorés. Marque et numéro 92.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More