#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350 -
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#146Een donker eikenhouten Lodewijk XV vitrinekast. 2 deurs met glas bovenaan, Onderaan 2 laden en 2 deuren. Mogelijk Luik, einde XIXde eeuw.
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#437Coca ColaEen retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80