Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een plaatijzeren lantaarn.

Een plaatijzeren lantaarn.

Une lanterne en fer.
SKU: 2111170357.
Category: Verlichting.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #351

    Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.

    Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 270 / 350
  • #103

    Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.

    Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113

    Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van

    bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.

    Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.

    Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #239

    Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten

    Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 106 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167

    Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux lampes de procession en laiton. Montées sur électricité.
    No longer available
    Dim. h: 147 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #197

    Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.

    Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #336

    Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.

    Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #128

    Een hen, een haan en vier kuikens van gebeeldhouwd jade. Met houten sokkeltjes. Chinees werk.

    Une poule, un coq et quatre poussins en jade sculptée. Sur socle en bois. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een paar verguld messingen processielampen, bovenaan getooid met een adelaar. Gemonteerd op elektriciteit als wandlamp.

    Deux lampes de procession en laiton doré, décoration de faucons au dessus. Montées à l'électricité en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Hollandse School XVIIde eeuw

    “Het muziekgezelschap”. Olieverf op metaal. Achteraan een oud Russisch etiket, een stadszegel en het opschrift “Holländische Schule”.

    “L’ensemble de musique”. Huile sur métal. Au verso une ancienne étiquette russe, un cachet de ville et l’inscription “Holländische Schule”.
    No longer available
    Dim. Ø 44 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #327

    Een paar Windsorstoelen. Omstreeks 1900.

    Deux chaises Windsor. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #145
    Chopard

    Een platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 17,84 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #224

    Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.

    Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #245

    Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.

    Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123

    “Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.

    "Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #364
    Yahyali

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 87
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    “Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.

    “Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More