Similar lots by type
-
#318Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 220 -
#351Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270 / 350 -
#103Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.
Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#239Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux lampes de procession en laiton. Montées sur électricité.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Val St. LambertEen grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#197Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#336Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.
Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#128Een hen, een haan en vier kuikens van gebeeldhouwd jade. Met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Une poule, un coq et quatre poussins en jade sculptée. Sur socle en bois. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een paar verguld messingen processielampen, bovenaan getooid met een adelaar. Gemonteerd op elektriciteit als wandlamp.
Deux lampes de procession en laiton doré, décoration de faucons au dessus. Montées à l'électricité en lampes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Hollandse School XVIIde eeuw“Het muziekgezelschap”. Olieverf op metaal. Achteraan een oud Russisch etiket, een stadszegel en het opschrift “Holländische Schule”.
“L’ensemble de musique”. Huile sur métal. Au verso une ancienne étiquette russe, un cachet de ville et l’inscription “Holländische Schule”.No longer availableDim. Ø 44 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#327Een paar Windsorstoelen. Omstreeks 1900.
Deux chaises Windsor. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#145ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#224Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#245Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 260 -
#364YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60 -
#191“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900 / 1000

