Other lots in this auction
-
#139Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableOnline onlyDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#87Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#337“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#181Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98Saint LouisEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#164Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#228VolkstedtDrie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 13-14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#211GoldimariEen cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#187Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#331V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60

