#659
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#324
“Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Eind XIXe eeuw.
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#320
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300/400 -
#596
#475
#421
Gietijzeren wandfonteintje. Barokke stijl.
#581
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
#464
#447
“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60/80