Other lots in this auction
-
#106
“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#81
Een klein gietijzeren weegschaaltje.
Petite bascule en fonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 20/25 -
#225
Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#236M. Paulis
Een gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.
Un portrait de dame, ovale et bombé, d’après le XVIIIième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17,5 x 12,5Estimate: € 100/120 -
#18
Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#245Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#230Carltonware
Een tête-a-tête van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête en faïence polychrome décorée de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#388Victor
“Moeder en zoon”. Een houtsnede. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et fils”. Gravure sur bois. Epreuve d’artiste signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 30 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#99
Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.
Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 27 cmEstimate: € 40/60 -
#261Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#166
Een bronzen lampenvoet met een bloemenvormige kap. Beschadigd.
Un pied de lampe en bronze avec abat-jour en forme de fleur. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/50