Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image

Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.

Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.
Online only
Dim. h: 114 cm
SKU: 2006180169.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #342

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #312
    Jos Stokbroekx

    “Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.

    "Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #343

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #50

    Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.

    Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #221

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145

    Een klokkenmannetje van polychroom gietijzer in de vorm van een burgerman met wandelstok. Enkele manco’s.

    Bonhomme à la pendule en fonte polychrome en forme d’un bourgeois à la canne. Quelques manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #337

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #365
    Jef Codron

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.

    “Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More