#349Elysé SchuermansPeriod: °1938
“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#96
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40/50 -
#241
Een lampvoet in de stijl van Maison Jules/Charles met een marmeren sokkel en daarop een messing paardenhoofd.
A lamp base in the style of Maison Jules/Charles, featuring a marble pedestal with a brass horse head on top.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 120/150 -
#474
“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#735Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#614
“De zes Joden”. Een tekening op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Opschrift achterzijde “1977”.
#248
Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#682C. Castagne
“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/40 -
#514Milota
Landschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
#697
Een groot stuk Amethyst op staander.
#651
Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
A guinea fowl on a turtle and an old tam-tam.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50/70