Similar lots by type
-
#128Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#68Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#92Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#130Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#111Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#54“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Royal KopenhagenVier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#365Jef Codron“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Joseph Van Hoof“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.
Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#79Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50

