#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#795Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#295Een Italiaanse porseleinen luchter met drie armen. Met typisch bloemdecor.
#607Een tafellamp met zware granieten voet.
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamantbaguetten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamond baguettes and princess cuts with a combined weight of approximately 1 ct. and a central sapphire of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 900 / 1000 -
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
Wooded landscape with a stream, oil on canvas. Signed. Canvas scratched.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140