#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
#35Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x l 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#241Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#10Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#11Flli Toso MuranoEen vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.
A vintage red glass vase. Labeled Fratelli Toso Chambord Murano.No longer availableOnline onlyDim. 43 cmEstimate: € 60 / 80