#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
#35Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x l 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
An antique table clock with a wooden sculpted casing. Marked on the enamel dial, which is crackled.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x 28 x 14 cmEstimate: € 60 / 80
#172Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
#145Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30