#35Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x l 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een lot vintage glas en kristal bestaande uit een kannetje met beschildering, een Murano mandje en een kristallen schaal op driepoot.
A lot of vintage glass and crystal including a painted jug, a Murano basket, and a crystal bowl on tripod.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x Ø 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#101Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#111Een Westerwald Bartmann kruik.
#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60