#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.No longer availableEstimate: € 150 / 250