#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#232Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 34,5cmEstimate: € 40 / 60