Similar lots by type
-
#1059
Een Madonna met kind en twee voorstellingen van een Heilige met kind. Meerkleurig biscuit.
Vierge à l’Enfant et deux statuettes de saints tenant l’Enfant Jésus. Biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#799
Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.
Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 4à/60 -
#1054Capodimonte
Een schemerlampje van messing met een monochroom wit biscuit groepje met een voorstelling van drie kinderen bij een vuurtje. Onderaan gemerkt.
Lampadaire en laiton orné d’un groupe en biscuit blanc représentant trois enfants autour d’un feu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#820
Een lot polychroom biscuit, bestaande uit twee sierjardinières met een edel koppel, een damesbuste en twee meisjes.
Ensemble de biscuits polychromes comprenant deux jardinières aux personnages de qualité, un buste de dame et deux fillettes.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#802
Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.
Corbeille en biscuit décorée de grappes de raisins et surmontée de deux putti assis.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#1072Goebel
“Meisje op een hekje”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. We voegen er een engeltje met medicijn en een varbanddoos aan toe. Beide gemerkt onderaan.
“Fillette sur une grille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot à la boîte de secours. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 40/50 -
#7Auguste Moreau
“De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.
“La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#21
Een pique-fleur in de vorm van een staande dame en een doosje met een liggende vrouw. Respectievelijk meerkleurig porselein en biscuit. Eerste helft XXe eeuw.
Statuette en porcelaine représentant une jeune femme et formant pique-fleurs. Ainsi qu’une boîte en porcelaine et biscuit surmontée d’une jeune femme couchée. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#772
Twee sierjardinières van monochroom wit biscuit, waarbij de eerste in de vorm van een boerin met paard en kar en het tweede in de vorm van een drinkende jongen.
Deux jardinières décoratives en biscuit monochrome blanc. La première en forme de paysanne au char et cheval et la deuxième en forme d’un garçon buvant.No longer availableDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#1032Porzellanfabrik E&A Müller
Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#376
Een nachtkastje van gefineerd hout met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Tabe de chevet en bois de placage ouvrant à une petite porte, un tiroir et avec une tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1067Val Saint-Lambert
Een lampenvoet van lichtgroen kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal vert clair. Avec marque.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883
“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#396
Een kuipfauteuil van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Fauteuil en chêne sculpté au dossier canné.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#377
Verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84 stuks.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#823
Een lot zwart Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#670
Drie goudkleurige en één zilverkleurige roestvrij stalen fantasie horloges.
Trois montres fantaisie en acier inoxydable couleur or et une montre en acier inoxydable couleur argenté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#150
Een paar vazen van Chinees porselein met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
Paire de vases en porcelaine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marque dynastique de Kangxi dans deux cercles concentriques en noir sous la base.No longer availableEstimate: € 750/1000 -
#684
“Winterse dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Drève en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1898.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#95
Een 19de eeuws geajoureerd 18 karaats geel gouden kruis gemonteerd als broche.
Croix en or jaune 18 ct ajourée pouvant servir comme broche. XIXe siècle.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 350/450 -
#343
Een lampvoet van kleurloos glas en koper.
Pied de lampe en verre incolore et cuivre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 230/30