Other lots in this auction
-
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
A bluestone inkstand. Without receptacles.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#253Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#218Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#267Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#114Maria Innocentia Hummellot van 2 Hummels;-Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, gesign onderaan, in originele doos-Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, signed at the bottom, in original box -Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 10cmEstimate: € 50 / 80 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottomNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 7-14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#154Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30

