Other lots in this auction
-
#215Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#287Goebel, Germany“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127SolidoTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Cadillac Van.- Alfa Romeo Spider 1999.In originele doosjes.We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.
Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
A lot with Queen Astrid's booklet and photo album, dated 1935.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30

