Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een strombusschelp gemonteerd als lamp.

Een strombusschelp gemonteerd als lamp.

A strombus shell mounted as a lamp.
55
h 23 cm
Estimate: 4560
Catalogue #55
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52

    Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.

    A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Twee verschillende Limoges borden.

    Two different Limoges plates.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21.5-23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #210

    Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.

    An eastern French blue and white earthenware dish. XIXth century.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #15
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    A bluestone inkstand. Without receptacles.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #265

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #89
    Bavaria

    Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 11 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #208

    Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 9-24 cm
  • #176

    lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst

    lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polished
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #51

    Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.

    A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More