#30Twee in elkaar passende Japanse dienbladen van zwartgelakt hout met meerkleurige landschapsdecors.
Two interlocking Japanese trays made of black lacquered wood with multi-coloured landscape decors.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#3Een kobaltblauwe Chinees porseleinen vaas, met een grote haarscheur op de buik.
A cobalt blue Chinese porcelain vase, with a large hairline crack on the body.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#98UnicaEen polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
#69MuranoEen lot van twee glaspasta clowns.
A lot of two glass paste clowns.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
“Public Art Property in Flanders” 7 Volumes, 1963 to 1969.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60