#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#137Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS- DY-21 1964 Mini Cooper ‘S’- DY-22 1952 Citroën 15 CVIn originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper 'S' - DY-22 1952 Citroën 15 CV In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#78Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50