Other lots in this auction
-
#728
Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.
Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.No longer availableDim. ø: 13 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#648O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#756
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#136
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#112
“Heilige op wolk”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
“Saint sur un nuage”. Un dessin en sanguine sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#171
Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 250/400 -
#44Henri Melis
Twee ingekleurde tekeningen met afbeeldingen van Sint-Gummarus te Lier.
Deux dessins en couleurs représentant l’église Saint-Gommaire de Lierre.No longer availableDim. 44 x 32 & 34 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#825
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#837
Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90/130 -
#196
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#593
“Man en vrouw met bloemen”. Een paar beeldjes van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op houten voetstukjes.
“Homme et femme aux fleurs”. Paire de statuettes en ivoire sculpté partiellement polychromé. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 350/400