#342R. Delhaye van Antwerpen“Heidelandschap te Kasterlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
"Heath landscape in Kasterlee". Oil paint on canvas. Signed on the bottom left and on the back.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#281Een lot kunstboeken, bestaande uit; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Kunstschatten.
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150 / 200 -
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#122Cécile Douard"Portret van een blinde vrouw", olieverf op doek. Gesigneerd.
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
"Roadrunner". A sculpture made of brass in a modern abstract style. It is mounted on a wooden base.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 75 / 125