Other lots by Val St. Lambert
-
#591Val St. Lambert
Een grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.
Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#597Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#334Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100 / 180 -
#397Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#393Val St. Lambert
Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.
Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#391Val St. Lambert
Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 200 -
#3Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een groene uit de jaren ‘50. Beiden gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et un autre coloré vert dans la masse. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140 / 200 -
#363Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140
Similar lots by type
-
#327
Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#413
Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#374
Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 42 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412
Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.
Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#403
Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.
Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273Val Saint-Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.
Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#384
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#380
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#427
Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.
Lot de cristaux aux accents de couleur ambre comprenant un cendrier, un vase et une coupe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#61Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278
Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.
Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#337
Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Paire de cassolettes en cuivre doré et patiné noir. Style Empire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#303
Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.
Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.No longer availableDim. 115,75 gEstimate: € 30 / 50 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37
Een XIXe eeuwse bronzen kan.
Verseuse en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Molteni
Twee zwarte en twee witte porseleinen vazen. Onderaan gemerkt.
Deux vases noirs et deux vases blancs en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481
Chinese wijze met waaier. Een beeldje uit koraal op houten sokkel. Hoogte zonder sokkel: 8 cm
Sage chinois à l’éventail. Statuette en corail sur socle en bois. Hauteur sans socle: 8 cm.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#748Mercator Fonds
Vijf kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (scheurtje aan stofwikkel). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. We voegen eraan toe: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover zonder huls).
Cinq livres d’art. Comme neufs et dans les cassettes de protection: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (petite déchirure à la couverture de protection ). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. Nous ajoutons: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover sans cassette).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#147F. Press
Bronzen danseres. Naar de art déco. Gesigneerd.
Danseuse en bronze. D’après l’art déco. Signée.No longer availableDim. H. 44,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#130
Een paar 14 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#339
“Zicht op een herenhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une maison de maître”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h; 50 cmEstimate: € 20 / 30