Other lots in this auction
-
#71“Leeuw met gazelle”. Een bronzen groep.
”Lion et gazelle”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Een vierkante schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van geluksvoorwerpen op de buitenklant en vogels en insekten binnenin. Randschilfers.
Un plat carré sur pied en porcelaine de Chine polychrome, décor d’objets de fortune sur le rebord et décor d’insectes et oiseaux au milieu.No longer availableDim. 12 x 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.
Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.No longer availableDim. 100x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Mi- XXième siècle.No longer availableDim. 61,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#339Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400 -
#585HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200 / 240 -
#832“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 150 / 200

