Similar lots by type
-
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases dont un sur pied en cristal taillé, couleur vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#357
Een lot geslepen kleurloos Boheems kristal, bestaande uit een driedelig toiletstelletje en een vaasje op voet. We voegen er een asbak van Val St. Lambert, groen gekleurd in de massa aan toe
Un lot de cristal de Bohème taillé incolore comprenant un set de toilette en trois pièces et un petit vase sur pied. Nous ajoutons un cendrier Val St. Lambert vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, couleur brun fumé dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Une coupe en cristal taillé, coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#128
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#494
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#64Roig
“Stilleven met fazanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade.
“Nature morte aux faisans”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en ivoirine.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’ivoirine.No longer availableDim. 12,79 gEstimate: € 1800/2000 -
#645
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#540
Een serveerbestek van zilver en been, we voegen er een gebraad vorkje van ivoor aan toe.
Un couvert de service en argent et os. Nous ajoutons une fourchette à viande en ivoire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#47
Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#605
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#210
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een groot buffet met vier paneeldeuren en drie laden onderaan, bovenkast met schuine zijden, geflankeerd met twee zuilen. Verder een vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden en een verlengbare eettafel met vier stoelen en twee armstoelen.
Une salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet ouvrant à quatre portes et à trois tiroirs, le dessus au pans coupés et avec deux colonnes. Une vitrine avec deux portes et trois tiroirs et une table étirable avec quatre chaises et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200/240