#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#637Een lot speksteen en jade.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#29Frits MondriaanBoszicht bij Herfst, olieverf op doek.
#429Een lot van 4 etsen op papier met speels erotische taferelen. Onderaan gesigneerd.
A lot of 4 etchings on paper featuring playfully erotic scenes. Signed at the bottom.No longer availableDim. 12 x 9cmEstimate: € 40 / 60