Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.

Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.

A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.
Dim. l 56 cm
SKU: 2111230543.
Categories: curiosa, Muziekinstrument, XIXe eeuw.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535
    Satsuma

    Een polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.

    A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #355

    Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.

    An antique tray with a beveled mirror and silver-plated rim, supported by lion's paw feet.
    No longer available
    Dim. 3 x 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.

    "Maria with baby Jesus." A relief panel in plaster.
    No longer available
    Dim. 67 x 45cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.

    A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.
    No longer available
    Dim. 67 x 126 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.

    A French porcelain jardiniere with floral decoration and dragon head handles. One piece missing from the dragon ear.
    No longer available
    Dim. 42 x 23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #516

    Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.

    A solid oak kitchen table with 4 drawers. On a sculpted base.
    No longer available
    Dim. 72 x 147 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #426

    Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 163 x 103 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #143

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #386

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #136

    Een eikenhouten deux-corps met 5 deuren en 2 laden, de bovenste 3 deuren zijn voorzien van gesculpteerde vogels.

    An oak deux-corps with 5 doors and 2 drawers, the top 3 doors are adorned with sculpted birds.
    No longer available
    Dim. 255 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #106

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #366

    Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.

    A solid oak trunk with a rounded lid and metal fittings.
    No longer available
    Dim. 74 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #306

    Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.

    A foldable vintage stretcher with an aluminum frame and wooden handles.
    No longer available
    Dim. 230 x 53cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #335

    Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.

    A lot of 15 mainly blue and white Chinese bowls and dishes, including a restored bowl marked Meissen.
    No longer available
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.

    A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 220 x 95 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #326

    Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.

    A bar cart with 2 doors and cut glass, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 86 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een massief eikenhouten deux-corps met 5 gesculpteerde deuren en 2 laden waarvan bovenaan een jachttafereel.

    A solid oak deux-corps with 5 carved doors and 2 drawers, featuring a hunting scene on the top.
    No longer available
    Dim. 253 x 145 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #472

    Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.

    A set of 2 miniatures in a bone frame.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x b 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een comtoiseklok in uitbundig gesculpteerde donker eikenhouten kast, op de emaille wijzerplaat staat vermeld Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Rond de wijzerplaat een in koper geslagen voorstelling van een smidse.

    A Comtoise clock in elaborately sculpted dark oak case, with an enamel dial inscribed Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Around the dial is a copper embossed depiction of a forge.
    No longer available
    Dim. 238 x 63 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #302

    Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.

    A lot of 3 porcelain figurines of angels, 'floral garniture', one of which is damaged.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #66

    Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.

    An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.
    No longer available
    Dim. 104 x 60 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #504
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.

    "Landscape with water". Watercolor. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 35,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.

    An old oval table mirror on a stand with a comb holder.
    No longer available
    Dim. 70 x 64 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.

    A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.
    No longer available
    Dim. 24 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #142
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Haven view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 83cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #157

    Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.

    A column/pied de stal in black veined marble.
    No longer available
    Dim. 105 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #442
    Miroslav Navratil

    “Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.

    "Shell Chair." A set of 2 vintage Mid-Century design fiberglass shell chairs with upholstered seats and wooden legs. Signs of wear on the upholstery.
    No longer available
    Dim. 75 x 67 x 75cm
    Estimate: € 550 / 750
  • #64
    Alphonse Mora

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.

    "Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. h 26 x b 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.

    A red copper shield with crossed knives. Mecap.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Vieux Bruxelles

    Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.

    A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.
    No longer available
    Dim. 14cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More