Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwenbuste van wit kunststof.

Een vrouwenbuste van wit kunststof.

Buste de femme en matière plastique blanche.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2410170082.
Category: Beeld.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #188

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #161
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #637

    Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet

    Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm, H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #641

    Een beeld van gesculpteerd houten beeld. Songye, D.R.Congo.

    Sculpture en bois sculpté. Songye, D.R.Congo.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177

    Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.

    Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #113

    “Biddend kind op kussen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer.

    “Enfant priant sur un coussin”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #171

    “Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.

    “Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. L: 57,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    “Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.

    “Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    “Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #147

    Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.

    Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211

    Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.

    Une vache stylisée en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #633

    “Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.

    “Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #173
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #17

    Een Mariabeeld met kind van kunststof onder stolp.

    Statuette de la Vierge à l’Enfant en plastique. Sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #520

    Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.

    Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 460
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #653

    “Een dunne muts”. Dichtbundel van José de Poortere met illustraties van Hugo Deprins. We voegen er een mooi geïllustreerd verhaal van Pinocchio aan toe.

    “Een dunne muts”. Recueil de poèmes par José de Poortere illustré par Hugo Deprins. Nous ajoutons une histoire de Pinocchio joliment illustrée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #610

    Jacobi CUJACII, Opera Omnia, Neapoli, 1758, 11 delen. In-folio, perkamenten banden.

    Jacobi CUJACII, Opera Omnia, Neapoli, 1758, 11 parties. In-folio, bandes en parchemin.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #612

    Drie handgekleurde oude prenten uit een Duits kruidenboek. XVIe en XVIIIe eeuw. In kaders van wortelnootfineer.

    Trois anciennes images colorées à la main, extraits d’un livre d’herboristerie allemand. Avec encadrement en placage de racine.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 & 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #521

    Een ivoren beeldje van een zittende handelaar met zijn waren. Fragmentarisch opgebouwd en met kleine letsels. Japans werk, XIXde eeuw.

    Statuette en ivoire sculpté représentant un marchand assis et ses marchandises. Japon, XIXe siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met tijgeroog en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie d’un oeil de tigre et des diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 7,36 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #295

    Een 18 karaats wit en geel gouden hartvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de coeur, sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 7,96 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #127

    “Marguerite”. Koperen beeld naar Rancoulet.

    “Marguerite”. Sculpture en cuivre d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #475

    Een reeks van zes messenleggers en een reeks van elf messenleggers, drie servetringen en drie vaasjes. Afrikaans werk.

    Une série de six portes couteaux, une série de onze portes couteaux, trois ronds de serviettes et trois petits vases. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.

    Un grand et un petit vase en faïence flamande.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #353

    Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.

    Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #333

    Een mahoniehouten reiskoffertje met drie originele glazen tonicflacons. Glaasjes manco. Engeland, omstreeks 1800.

    Coffret de voyage en acajou contenant trois flacons à tonique en verre. Verres manquent. Angleterre vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #683

    Gevarieerd lot boeken uit de XIX°e eeuw. Bevattende o.a. het complete oeuvre van Lord Byron, vier delen, franstalig. Een biografisch woordenboek van Nederland uit 1886, 2 werken van Cd Busken Huet etc. Gebonden en in goede staat.

    Lot varié de livres du XIXe siècle. Comprenant e.a. l’oeuvre complète de Lord Byron en quatre volumes, francophone. Un dictionnaire des Pays-Bas de 1886; deux oeuvres par Busken Huet etc. Bonne reliure, bon état.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More