#182Salvador Dali
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980
“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
#181
Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpture of a polar bear after F. Pompon.No longer availableDim. 47 x 80 cmEstimate: € 1800/2200 -
#671
Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#75
Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#20
#572Alfons Blomme
‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#4
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw
‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#619
Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#604
Een zuil van zwart geaderd marmer.
A column of black veined marble.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 200/300