Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Fischner

Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.

A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.
SKU: 2111230275.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #26

    Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.

    A large solid wooden butler tray with removable tray.
    No longer available
    Dim. 81 x 77 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.

    A set of 4 Chinese bowls with a floral decoration and inscriptions, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 6 x Ø 8 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #394
    G Meirsesonne

    “Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.

    "Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.
    No longer available
    Dim. 48 x 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.

    A champagne cooler in silver-plated metal with lavishly decorated elements.
    No longer available
    Dim. h 34 x Ø 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #173
    Delvaux

    Een cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.

    A cognac-colored handbag. Model "Lundi". Marked. This bag can be worn cross-body.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #537

    Een paar aardewerken rode en grijze balusters.

    A pair of earthenware red and grey balusters.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #509

    “Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Heath View with Path". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.

    A column/pied de stal in black veined marble.
    No longer available
    Dim. 105 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #304

    Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.

    A lot of 2 etchings and an engraving on paper with various scenes.
    No longer available
    Dim. 51 x 34cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #204

    Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.

    A set of 8 engravings of Forts in French Flanders in the 18th century.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm (kader)
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More