#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van eenden, ‘How Do You Do’, modelnummer 1439, ‘Little Ducks After Mother’, modelnummer 1307 en ‘Ducklings’, modelnummer 04895 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro figurines of ducks, 'How Do You Do', model number 1439, 'Little Ducks After Mother', model number 1307, and 'Ducklings', model number 04895, in original packaging.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
"Port View." A painting, oil on board.No longer availableDim. 32 x 42cmEstimate: € 60 / 80