#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200