#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#307Een groot lot bestaande uit stafkaarten, religieuze en culturele teksten en gravures, en documentatie betreffende paardenhandel.
A large lot consisting of topographic maps, religious and cultural texts and engravings, and documentation related to horse trading.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#37Een paar karaffen in geslepen kristal.
#653Een lot van 7 Chinees meerkleurig porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 Chinese multicolored porcelain decorative plates. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 60 / 90 -
#355Een houten telefoontafeltje met 1 lade.
A wooden telephone table with 1 drawer.No longer availableDim. 95 x 25,5 x 35cmEstimate: € 60 / 90 -
#388Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor beschilderd.
A pair of Imari porcelain decorative plates painted with floral motifs.No longer availableDim. Ø30cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150