#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#255Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#316Een koffer met bronsbeslag en gesculpteerde panelen met decor van griffoenen. 19de eeuws.
A trunk with bronze fittings and sculpted panels with griffin decorations. 19th century.No longer availableDim. 65 x 108 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.
"t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#231J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
A bronze bust of a lady. Signed on the back.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#441Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.
A lot of 2 Chinese porcelain famille rose vases with various figures in the decoration.No longer availableDim. 42,5 x 18cmEstimate: € 120 / 180