#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#65Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
#151“La défence du foyer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd. E. Boisseau. Met gieterijstempel: Société des Bronzes de Paris.
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#442“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
"Entrance to the Pleasure Quarter in Tokyo." A Japanese woodblock print on paper. Early 20th century. Bears seal, marked inside and outside the image.No longer availableDim. 30 x 38,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#459The Keith Haring Foundation.“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
#677Een paar polychroom biscuit beeldjes van twee romantische dames met lichtgroene kleding met bloemen.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120