#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#397Frie OnnaingEen art deco beeld van een meeuw in keramiek, onderaan getekend Frie Onnaing, made in France.
An art-deco ceramic sculpture of a seagull, signed "Frie Onnaing" and made in France.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#286BSI designsEen paar vintage messing afzetpalen of barrier posts met lederen band. Met label gemerkt.
A pair of vintage brass barrier posts with leather straps. Marked with label.No longer availableDim. 102cmEstimate: € 150 / 200 -
#245Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240