#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#463Een terracotta hoofd op sokkel, Nok.
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een ongeopende doos suiker uit Tienen. ‘Dubbel geraffineerd’. Jaren ‘40. We voegen er een ongeopende ‘Sunlight’ zeep (met waarborg van 200.000 frank!) uit dezelfde periode.
An unopened box of sugar from Tienen. "Double refined". 1940s. We are also including an unopened "Sunlight" soap (with a guarantee of 200,000 francs!) from the same period.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#86Een ladekast in marquetterie met 2 laden.
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
A vintage glass display cabinet with a brass frame and 1 front flap. Glass at the back is missing. Glass top marked.No longer availableDim. 16 x 47 x 71cmEstimate: € 120 / 180