#218Een groot massief eikenhouten beeld van Sint Hubertus te paard met hertje, een man en twee honden.
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#401Een Satsuma aardewerken jardiniere met landschappen en diverse figuren, floraal decor en binnenin met koivissen beschilderd.
A Satsuma earthenware jardiniere decorated with landscapes, various figures, floral motifs, and painted with koi fish inside.No longer availableDim. 24,5 x Ø32cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Een lot van 2 bierreclames, Gouden Carolus en Liefmans.
A lot of 2 beer advertisements, Gouden Carolus and Liefmans.No longer availableDim. 70 x 30 en 44 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#122Julien CélosPeriod: 1884-1953“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Snowscape". Oil painting on panel. Signed.No longer availableDim. 43 x 48 cmEstimate: € 220 / 280