#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#482Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#150Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350 / 450 -
"Flower still life", oil on canvas in a wooden frame, signed Fr. Vantongerloo and dated 1954.No longer availableDim. h 58 x b 56 cmEstimate: € 80 / 120