#530Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,74 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
A polychrome wooden Buddha statue playing the drum.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een lot van 6 stoelen waaronder 2 armstoelen, alsook 2 bijhorende voetbankjes. Alles met getorste poten en de stoelen en voetbankjes bekleed met een donker okerkleurige stof met goudgele motieven.
A set of 6 chairs including 2 armchairs, as well as 2 matching footstools. All with twisted legs and the chairs and footstools upholstered in a dark ochre-colored fabric with gold-yellow motifs.No longer availableDim. 90 x 60 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#657IngersollEen wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
A clock with a timer in black lacquered metal, made in the USA. We also include a classic table clock in black lacquered wood (made in Germany).No longer availableDim. 11,5 x 15 cm & 14 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
"Hot air Stirling Engine" by Georges Carette. An English tin steam device running on ethanol. Mid-1900s.No longer availableDim. 31 x 16,5 x 10mEstimate: € 400 / 600