#103Frans Van Ranst“Jezus aan het Kruis”. Een koper gegoten corpus. Onderaan gesigneerd.
"Jesus on the Cross". A cast copper corpus. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29,5 x 25,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#598Val Saint-LambertEen bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
A round cut crystal vase, blue and colorless. Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 15 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#673Een plaasteren art nouveau beeld van een vrouw met een amfoor.
#255Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#602Hubert Bellis“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
"The Meadows" - A drawing, mixed media on paper. Signed and dated 1943 at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 23,5cmEstimate: € 80 / 120