Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden kleedje. Verkleuring.

Een zijden kleedje. Verkleuring.

A silk rug. Discoloration.
Dim. 210 x 134 cm
SKU: 0703230553.
Category: Tapijt.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #680

    Een handgeknoopte wollen kelim.

    A hand-knotted wool kilim.
    No longer available
    Dim. 140 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.

    A small hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 95 x 78 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #546

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    A hand-knotted Pakistani wool rug.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #670
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    A hand-knotted Indian wool rug.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #656

    Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).

    A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).
    No longer available
    Dim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #497

    Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

    A hand-knotted silk prayer rug.
    No longer available
    Dim. 84 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    An antique hand-knotted Persian wool rug. Restoration 2010. Slight wear.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.

    Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.
    No longer available
    Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #626

    Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.

    A hand-knotted wool rug. Wear.
    No longer available
    Dim. 296 x 151 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.

    Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #585

    Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.

    A finely knotted Oriental wool carpet with a rose decoration.
    No longer available
    Dim. 214 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen kleedjes, waarbij één Yalama en één Turks.

    Two small hand-knotted oriental wool rugs, one Yalama and one Turkish.
    No longer available
    Dim. 110x68 cm 135x78 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #516

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #543

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 175 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    A handknotted woolen carpet. Pakistan.
    No longer available
    Dim. 200 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.

    A pair of antique hand-knotted wool Beloutch rugs. One restored.
    No longer available
    Dim. 130 x 83 & 125 x 92 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #681
    Val Saint-Lambert

    Een vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.

    A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    “Abstracte composities met figuren.” Een paar werken, gemengde techniek op papier.

    “Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 x 2 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #461
    Period: 07/02/1963

    Kunstbronzen beeldje op stenen voet, Dame met borstbeeld, plaque met signatuur onderaan,

    Art bronze figurine on stone base, Lady with bust, plaque with signature at the bottom,
    No longer available
    Dim. h50cm x b17cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #125

    Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

    A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #134
    Louis De Saeger
    Period: 1908 - 1988

    “Bloemenstilleven met Delfts blauw.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Flower still life with Delft blue.” Oil on canvas. Signed and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.

    A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.
    No longer available
    Dim. 120x60x75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #470

    “Toi et Moi”. Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee parels.

    "Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and two pearls.
    No longer available
    Dim. 5,33 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #274
    Ernest Kockaert

    “Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm view at pond.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #439
    Jan Helen

    “A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.

    “A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More