#327
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350/400 -
#333
#574Paul Tuerlinckx
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#453
Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#389
“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#46
Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#442Banksy
“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#94
Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#251
#98
Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.
A bronze disc candlestick, 17th century.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/250 -
#170
#451
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120/200