#621Lladro‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
"This one's mine", a Lladro figurine, model number 05376 in original packaging.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
#330Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#644ImariEen Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40