#638Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
A wooden jewelry box with 2 doors and a drawer. Floral decoration on the glass window.No longer availableDim. 24 x 18 x 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#80Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee puntvormige saffieren samen +- 0,40 ct. en email.
An 18 kt yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pointed-shaped sapphires totaling approximately 0.40 ct., as well as enamel.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 500 / 600 -
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150