#426Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
"Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 125 / 175 -
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120