#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#169Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300