#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
A carrot wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.No longer availableDim. 54 x 87 x 66cmEstimate: € 40 / 60 -
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#103RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
A pair of French porcelain lidded vases with pinecone ornament, floral decoration, and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 42 x 21cmEstimate: € 250 / 350