#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
#338
#323
Etable de Noël africaine en ébène sculpté. Nous ajoutons une petite hache.No longer availableEstimate: € 30/50
#154Henri Schouten
“Melkmeisje met koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd in neutrale zone.
"Laitière et vache". Huile sur toile. Signée mais illisible. XIXième siècle. Déchirure dans la zone neutrale.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#62
Een paar fauteuils met gcapitonneerde bekleding. Lodewijk XV-stijl.
#180
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 5200/5500 -
#89
Een lage gebakvitrine van gesculpteerd en gedraaid hout.
Vitrine à gâteaux basse en bois sculpté et tourné.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#281
“Japanse handelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchand japonais". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
#64
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
#97
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#293
#332
Een dienblad van zwartgelakt hout in bamboe-imitatie. Op vouwpoot.
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.