Other lots by Lommaert
#732Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Hoeve te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#734Leon LommaertPeriod: 1904-1978
”Fermette à Oelegem”. Fusain sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 23 x 32,5 cmEstimate: € 30/40
#468
Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85/100 -
#521
Een bronzen wierookbrander.
Un brûle-parfum en bronze.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 150/160 -
#390
Een drie rijen parelhalssnoer van malachiet.
#266
#301
Een retro bureaulamp van metaal.
#216
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240/360 -
#490
Een paar wit metalen tafeltjes.
#153Hilaire à Stenay
#85
Een halsketting met in zilver gezette parels en diverse mineralen.
#700
Een driedelig salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit twee armstoelen en een rechthoekige salontafel.
Une garniture de salon en trois pièces en bois patine blanche, style Louis XV, comprenant deux fauteuils et une table rectangulaire.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/130 -
#147Antoine NelsonPeriod: 1849 - 1910
Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
#701
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240