#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
#255Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche.
#211Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#81Een XIXe eeuwse Franse muziekdoos met zes verschillende klassieke werken. In houten kast, versierd met inlegwerk. Werkende staat.
Une boîte à musique de France du XIXième siècle, six pièces musicales classiques. Dans une armoire en bois, décor incrusté. En état de marche.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#646Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
#202Firmin ***“Bij de waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan en bijschrift ‘Anvers’. Vernis op te frissen. XIXe eeuw.
”Visite à la diseuse de bonne aventure”. Huile sur panneau. Signature à droite en dessous et écriture “Anvers”. Vernis à rafraîchir.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 300 / 500 -
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
#509Een Jugendstil bloempot.
#110Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 80,55 gEstimate: € 1600 / 2000