#550Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale tourmalijn van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central tourmaline of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 750 -
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120