#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#461Period: 07/02/1963Kunstbronzen beeldje op stenen voet, Dame met borstbeeld, plaque met signatuur onderaan,
#594“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#276Een notenhouten hoekvitrine met schuine hoeken en licht gebogen front. Georgian stjl.
A walnut corner display case with slanted corners and a slightly curved front. Georgian style.No longer availableDim. H. 182 cmEstimate: € 50 / 80 -
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed. Minor damage to the door at the bottom right.No longer availableDim. 63 x 78 cmEstimate: € 120 / 160