#702Een theeset van basaltware bestaande uit een theepot met classicistisch decor, suikerpot en melkkannetje met druivenranken en een zittende figuur boven aan het deksel.
A tea set of basaltware consisting of a teapot with classicistic decor, sugar bowl and milk jug with grape vines and a seated figure at the top of the lid.No longer availableDim. h 16,5 & 12,5 & 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#235Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160