#10Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.No longer availableDim. 5,28 g 2cmEstimate: € 450 / 550 -
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#215Een korte pijp met meerschuimen kop in de vorm van een dameshoofd met hoed. Hoornen steel.
A short pipe with meerschaum head in the shape of a lady's head with a hat. Horn stem.No longer availableDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#625Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
A bluestone patio table with a cast iron base.No longer availableDim. h 110 x 80 x 51Estimate: € 50 / 70 -
#240Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.No longer availableDim. 8,35 g p:1 cmEstimate: € 700 / 800 -
#187Hippolyte MoreauPeriod: °1950“Chant d’alouette”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Hippolyte Moreau”, stempel “Medaille au salon”.
“Chant d'alouette”, sculpture in patinated bronze, signed “Hippolyte Moreau”, stamp “Medaille au salon”.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#42L. Maes“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60