Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
Dim. h: 23 cm
SKU: 1505180508.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #475

    Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.

    Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.
    No longer available
    Dim. 65, 25 en 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #737

    Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.

    Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H.27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47

    Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.

    Plat en forme de coquille en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Een draakje van messing en een ivoren snuffbottle met een gesculpteerd landschapsdecor. We voegen er een verguld bronzen vide-poche aan toe.

    Un petit dragon en laiton et un flacon tabatière en ivoire avec un décor de paysage. Nous ajoutons un vide-poche en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #71
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #368
    Val St. Lambert

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos en rood glas.

    Une coupe sur pied en verre rouge et incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #5

    Vier verschillende zakhorloges waaronder één Roskopf.

    Quatre montres de gousset diverses dont une Roskopf.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #656

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.

    Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revetue de cuir en cinq parties, cloués.
    No longer available
    Dim. 130 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #132
    Walter Sauer

    “Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.

    ”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 5 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,33 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #538

    Een waterschaaltje op voet van Chinees porselein met een rood decor van vissen. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle à eau sur pied en porcelaine de Chine avec un décor rouge de poissons. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #305

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More