#784
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.
#178
#727
#175
Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
#609
#391Val St. Lambert
#246
Un buffet en chêne renforcé avec du métal à deux portes a panneau sculptés et deux tiroirs.No longer availableDim. 111 x 129 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#536
#166
Een eikenhouten linnenkast met twee gemoulureerde deuren, geflankeerd door gedraaide zuiltjes. De in de middelste stijl een verwerkt XVIIe eeuws meubelelement in de vorm van een herdersvrouw.
#782Sanson
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200 / 240