#119Henri Joseph Pauwels
“Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#397Petrus Regout
Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
#757
“De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#500
#516
Un vaisselier à deux corps, le dessus avec une porte vitrée, le dessus à porte pleine. Le tout avec des décorations sculptées laquées noires.No longer availableDim. 173 x 26 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#58
Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.
#597
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320/360 -
#401
Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#90
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#42Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#821
Een sobere langgerekte houten buffettafel.
Une table à buffet allongée.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240