Other lots by Lommaert
#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#732Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Hoeve te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Fermette à Schilde”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 30/50
#464Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#810Ardebil
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#713
Een Chinees porseleinen schaaltje.
#793
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
#4
Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
#705
#117
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
#687
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
#269Torricelli
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#242
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#561
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240