Other lots in this auction
-
#45
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#302
“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 43 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor met personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#287Johannes Blaeuw
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#99
Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.
Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#17
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#86
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6
Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.
Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#61
Een balustervaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.
Un vase balustre en faïence de Delft, décor fleuri polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 240 -
#367
“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50 / 100