#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#615Een 18 kt witgouden ketting mer hanger bezet met een grijze parel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a gray pearl adorned with diamonds totaling approximately 0.17 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#190Een 18 kt witgouden strikvormige broche.
An 18kt white gold bow-shaped brooch.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
"Resistance fighters", oil on paper, signed by Karel Van Nuffel.No longer availableDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#383Photogravure De Schutter NV“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
#269‘Zeehaven met zonneklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbather', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120