#688
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
#123
Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.
Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#501
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
#94Theo Verstreecken
“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#710
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#111
Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
#36
Trois supports en argent sans verre et deux supports en argent sans verre. Poinçon d’importation belge 1814 - 1831.No longer availableDim. 290 gEstimate: € 30/50 -
#571
Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
#491
Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
#880
Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Un porte-manteau mural avec crochets en cuivre et travail ajouré.No longer availableEstimate: € 30/40