#389Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
#488
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#687
“Godheden op een paard”. Een Aziatisch groepje van brons.
#807
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
#72Bernard Charroy
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd E.A. 3/15 buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et numérotée E.A. 3/15 hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#366
#221
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#200
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
#693
Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60/100